Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

gerbРОЗДОЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
вул.40 років Перемоги,49, с. Роздол, Михайлівського району, Запорізької області, 72012, тел.: 2-80-23, Е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., код ЄДРПОУ 04352492

ПРОТОКОЛ № 15
(позачергове засідання)
22.06. 2020 р. с. Роздол

ГОЛОВУВАЛА: голова комісії з питань ТЕБ та НС,
сільський голова Валентина КОПЄЙЧЕНКО
ПРИСУТНІ: персональний склад членів Комісії

Питання порядку денного:
1. Про епідемічний стан та посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території Роздольської ОТГ з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Доповідач: голова комісії з питань ТЕБ та НС,
сільський голова Валентина КОПЄЙЧЕНКО
По питанню ПЕРШОМУ порядку денного
1. «Про епідемічний стан та посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території Роздольської ОТГ з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
СЛУХАЛИ: голову комісії з питань ТЕБ та НС,
сільського голову Валентину КОПЄЙЧЕНКО
ВИРІШИЛИ:
1.Прийняти до відома інформацію доповідача.
2. Щодо посилення контролю за дотриманням протиепідемічної заходів.
1) посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства, у тому числі постанов головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 20 (щодо організації протиепідемічних заходів у перукарнях та салонах краси), від 21.05.2020 № 25 (щодо організації протиепідемічних заходів у дошкільних закладах), від 02.06.2020 № 32 (щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування), від 02.06.2020 № 33 (щодо організації протиепідемічних заходів у деяких закладах фізичної культури та спорту), від 06.06.2020 № 34 (щодо організації протиепідемічних заходів під час роботи ринків), від 06.06.2020 № 36 (щодо організації протиепідемічних заходів у закладах, що надають послуги з розміщення);
Термін виконання: протягом карантину
2) забезпечити здійснення заходів контролю за об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування відповідно до встановлених вимог щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) затверджених головним державним санітарним лікарем України.
Термін виконання: протягом карантину
4) під час здійснення контролю за дотриманням санітарного законодавства щонайменше двічі на тиждень залучати засоби масової інформації для висвітлення процесу та результатів перевірок.
Термін виконання: протягом карантину
5) інформувати райдержадміністрацію про виявлені порушення;
Термін виконання: щоденно до 10.00 за минулу добу
1) взяти під особистий контроль забезпечення виконання відповідних пунктів постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів
Термін виконання: протягом карантину
2) забезпечити щоденний моніторинг епідемічної ситуації з коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;
Термін виконання: протягом карантину
3) у випадку ускладнення епідемічної ситуації в цілому або на території окремих населених пунктів невідкладно ініціювати проведення позачергових засідань місцевої комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо коригування протиепідемічних заходів.
Термін виконання: протягом карантину
2.4. активізувати співробітництво з керівниками релігійних організацій області щодо формування загального бачення стосовно профілактики інфікування серед членів релігійних організацій і церков.
Термін виконання: протягом карантину
1) акцентувати увагу, що на території ОТГ встановлено карантин та виконання протиепідемічних заходів є обов’язковим;
Термін виконання: на період карантину
2) посилити проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання протиепідемічних заходів населенням ОТГ;
Термін виконання: на період карантину
3. Про дотримання протиепідемічних заходів під час виконання приміських перевезень пасажирів автомобільним транспортом.
3.1. в межах компетенції забезпечити виконання положень постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 та постанов головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 23 (щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг з перевезення пасажирів), від 30.05.2020 № 31 (щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг з перевезення пасажирів залізничним транспортом).
Термін виконання: на період карантину
Рішення Комісії прийнято відкритим голосуванням одностайно.
Пропозиції членів Комісії враховані.

Голова Комісії, голова сільської ради: Валентина КОПЄЙЧЕНКО
Секретар Комісії Петро ВАСИЛЕНКО

vyshyvanka