Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

Сьогодні у Високому пройшло офіційне представлення поліцейського офіцера громади, ним став майор поліції Олександр Вікторович Чудновський.

123308469 12316873Народився Олександр Вікторович 14 листопада 1984 року у смт. Михайлівка. Закінчив середню школу, у 2001 році вступив до Запорізького юридичного інституту МВС України. У 2005 році отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». З 2005 по 2006 рік працював у Запоріжжі слідчим. З 2006 по 2011 рік працював у Запорізькому юридичному інституті на різних посадах: від інспектора з кадрового забезпечення до викладача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу. У 2011 році у зв’язку з реорганізацією ЗЮІ повернувся працювати на батьківщину в Михайлівське відділення поліції (на той час районне відділення міліції), де пропрацював на посадах від слідчого до заступника начальника районного відділення міліції, начальника слідчого відділення. Після реорганізації зайняв посаду заступника начальника відділення поліції, на якій пропрацював до травня 2020 року.

– У лютому 2020 року у Запорізькій області було презентовано проєкт «Поліцейський офіцер громади», який мене дуже зацікавив, адже це нова сторінка життя поліції, – розповідає Олександр Вікторович. – Я вважаю, що цей проєкт перспективний, оскільки він надасть змогу реалізувати у повному об’ємі Закон України «Про національну поліцію», а саме якісне надання поліцейських послуг громадянам. Я подав свою анкету для участі в конкурсі, пройшов його і 16 жовтня 2020 року отримав Свідоцтво про закінчення спеціалізації (перепідготовки) дільничних офіцерів поліції, закріплених в об’єднаних територіальних громадах у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Сьогодні я приступив до виконання своїх національних обов’язків.

На представленні поліцейського офіцера громади були присутні Роздольський сільський голова Валентина Миколаївна Копєйченко, в.о. старости Високівського старостинського округу Тетяна Іванівна Середа, заступник начальника відділу охорони публічного порядку, масових та охоронних заходів УПД ГУНП у Запорізькій області, майор Олександр Вікторович Кривенко, заступник начальника Михайлівського відділення поліції, майор Павло Олександрович Семикін, начальник сектору поліції, підполковник Сергій Юрійович Івченко.

За словами Олександра Вікторовича Кривенка, Олександр Чудновський досвідчений поліцейський, не з чуток знає, що таке робота із населенням.

– Олександр Вікторович піонер цієї справи у нашій області. У Дніпропетровській області давно працює цей проєкт і дає позитивні результати, у нас ви перші, – зазначив під час свого виступу майор поліції Олександр Вікторович Кривенко. – Від тебе, Олександре, залежить те, на скільки люди будуть довіряти поліції. Можна написати багато документів, оголосити привселюдно, що поліція хороша, але поки люди самостійно не оцінять роботу поліцейського, доти нічого не зміниться. Я думаю у тебе все вийде, тим паче люди із повною готовністю йдуть тобі на зустріч.

Валентина Миколаївна додала, що щиро рада тому, що у нашій громаді з’явився поліцейський офіцер. Побажала Олександрові здоров’я, благополуччя, успіхів в роботі, пообіцяла максимально допомагати та підтримувати.

Поліцейська станція Олександра Вікторовича знаходиться у будівлі Високівської сільської ради.Там для нього за кошти громади облаштували кімнату для відпочинку, власний кабінет, зробили ремонт, закупили меблі. За словами Валентини Миколаївни, найближчим часом повинні отримати автомобіль.

Поліцейський офіцер громади – це поліцейський, який закріплений за однією територіальною громадою і працює виключно на цій території. Поліцейський доступний для кожного громадянина 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Звертатись за допомогою можна за номером телефону: 0963595190.

vyshyvanka