Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

 1. Про затвердження місцевої цільової Програми благоустрою території Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області на 2019-2020 роки.
 2. Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), членів їх сімей та членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил) – мешканців Роздольської об’єднаної територіальної громади Михайлівського району Запорізької області на 2019-2020 роки.
 3. Про місцеву цільову Програму удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю, що проживають на території Роздольської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.
 4. Про затвердження місцевої цільової Програми соціального захисту окремих категорій населення Роздольської сільської ради на 2019-2020 роки.
 5. Про затвердження місцевої бюджетної Програми забезпечення ефективного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області в управлінні Державної казначейської служби України у Михайлівському районі Запорізької області на 2019 рік.
 6. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.
 7. Про затвердження мережі закладів освіти та культури на 2019 рік Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.
 8. Про внесення доповнень до штатних розписів закладів загальної середньої освіти Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.
 9. Про міжбюджетні відносини на 2019 рік.
 10. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.05.2018 р. №5 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
 11. Про прийняття у комунальну власність Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області транспортного засобу.
 12. Про внесення змін до рішення від 20.12.2018 №16 «Про затвердження ліміту витрат палива на службовий автомобіль».
 13. Про утворення колегії при відділі освіти, молоді та спорту, культури і туризму Роздольської сільської ради та затвердження Положення про неї.
 14. Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів на території Роздольської сільської ради.
 15. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 20.12.2018 №8 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади Роздольської сільської ради на 2019 рік».
 16. Про клопотання щодо безоплатної передачі об’єктів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району у комунальну власність Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.
 17. Про узгодження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки в оренду  гр. Івасюку В.М.
 18. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення  земельної ділянки у  власність  гр. Кудріну В.В.
 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення  земельної ділянки у  власність  гр. Підвисоцькому Д.О.
 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у  власність гр. Підвисоцькому О.М.
 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у  власність  гр. Вороб’йовій Д.Е.
 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у  власність  гр. Вороб’йову Е.В.
 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Остап С.Л.
 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у  власність  гр. Токмань Л.В.
 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у  власність  гр. Токмань С.В.

  26. Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства.

 1. Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства та виправлення помилки, допущеної при його видачі.

 

Результати поіменного голосування (частина 1, частина 2)