Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

 1. Про затвердження проектної документації «Реконструкція даху будинку культури Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області (за адресою: вул. 40 років Перемоги, 47, с. Роздол Михайлівського району Запорізької області)»
 2. Про затвердження «Програми раціонального використання території та комплексного містобудівного розвитку сіл Роздол, Високе, Любимівка, Абрикосівка на 2019 рік».
 3. Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Абрикосівка Михайлівського району Запорізької області з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Абрикосівка Михайлівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану).
 4. Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Високе Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Високе Михайлівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану).
 5. Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Любимівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Любимівка Михайлівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану).
 6. Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Роздол Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Роздол Михайлівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану).
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 20.03.2019р. №1 «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Роздольської об’єднаної територіальної громади Михайлівського району Запорізької області на 2019 рік»
 8. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 20.12.2018 № 8 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади Роздольської сільської ради на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями)
 9. Про внесення змін до рішення від 20.12.2018 №2
 10. Про ліквідацію Любимівської сільської виборчої комісії Михайлівського району Запорізької області, Високівської сільської виборчої комісії Михайлівського району Запорізької області
 11. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна для розміщення Роздольського КП ВУЖКГ
 12. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна для розміщення ЗД УДППЗ «Укрпошта»
 13. Про укладання контракту з директором Роздольського ПВУЖКГ
 14. Про затвердження Положення про проведення змагань з міні – футболу серед учнів закладів освіти Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області
 15. Про затвердження Положення про конкурс «Опорний заклад загальної середньої освіти Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області»
 16. Про надання частини щорічної основної відпустки Копєйченко В.М.
 17. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 18. Про надання дозволу гр. Ваніну Ю.С. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою формування невитребуваної земельної частки (паю)
 19. Про надання дозволу Гайванюку С.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою формування невитребуваної земельної частки (паю)
 20. Про надання дозволу Найбергеру С.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою формування невитребуваної земельної частки (паю)
 21. Про надання дозволу Пойташу Б.Б. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою формування невитребуваної земельної частки (паю)
 22. Про надання дозволу Савельєву О.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою формування невитребуваної земельної частки (паю)
 23. Про надання дозволу Сухорукову В.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою формування невитребуваної земельної частки (паю)
 24. Про відмову ПП «Деметра» у наданні дозволу на розробку технічної документації з метою формування не витребуваної земельної частки (паю)
 25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Об’єдковій О.В.
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Адамюку М.Н.
 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Атаманюк В.М.
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Донець В.В.
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення   особистого селянського господарства гр. Донець С.В.
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для особистого селянського господарства гр. Пенькас Г.Г.
 31. Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства
 32. Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності

Результати голосування