Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

В службі зайнятості запрацював новий проєкт - інститут спеціалізованого кар’єрного радника

У державній службі зайнятості в грудні минулого року стартував черговий проєкт – інститут спеціалізованого кар’єрного радника. Мета нового сервісу – запровадження методів поглибленого індивідуального обслуговування особливих категорій населення або груп підвищеної вразливості, зокрема тих, які потребують соціального захисту. Це, насамперед, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи, безробітні «зі стажем», без професії та досвіду роботи. Пілотною в апробації нової технології обслуговування клієнтів стала Житомирська область, яка протягом трьох місяців відпрацьовувала нову методику надання послуг.

Принципові відмінності в роботі спеціалізованого кар’єрного радника – тривалість прийому відвідувача та додатковий час на підготовку до зустрічі з ним. Цей фахівець спочатку самостійно опрацьовує базу вакансій служби зайнятості, а також пропозиції роботи з інших джерел, аби під час прийому з клієнтом обговорювати й обирати прийнятні варіанти.

«Завдання перед фахівцями  – «розговорити» людину, дізнатись якнайбільше про її професійний і життєвий досвід, хобі та бажання. Головне, щоб відбувався психологічний контакт. Лише так, в атмосфері довіри й дружньої бесіди, можна «розпізнати» ті причини, які заважають людині працевлаштуватися. А ще – отримати додаткову інформацію, яка й підкаже напрямок пошуку майбутнього заняття», – розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина  Дуднік зазначає.  - «Спеціалізовані кар’єрні радники однозначно необхідні і доцільні. Важливо, щоб в сучасних нелегких умовах людям, які опинились у складних життєвих обставинах, вчасно отримали фахову психологічну підтримку, допомогли з  особистісною адаптацією та мотивацією».

Незабаром досвід Житомирської обласної служби зайнятості буде розповсюджено по всій Україні.

Міністри фінансів G7 обговорять заходи по боротьбі з коронавірусом

Додатково: За оперативними даними за сприяння служби зайнятості Запорізької області за січень-лютий поточного року із числа безробітних було працевлаштовано: 82 учасника бойових дій, 28 внутрішньо переміщених осіб, 95 осіб, що мають інвалідність.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47та у фахівців Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості за номером (6132)2-17-45)

Місячник кар’єри молоді триває: Міні-Ярмарок вакансій за  професією «військовослужбовець» для молоді

      05 березня 2020 року в Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості спільно з представниками Михайлівського районного військового комісаріату відбувся черговий організаційно-інформаційний  захід  для безробітних осіб, у тому числі для молодих людей  віком до 35 років, які виявили бажання взяти участь в профзаході Міні-Ярмарок вакансій за  професією «військовослужбовець». Участь у заході взяли  26 осіб.

      Мета даного заходу: активізація рекламно-агітаційної роботи  щодо відбору на військову службу за контрактом, мотивація щодо працевлаштування.

      Під час зустрічі всі бажаючи мали змогу поспілкуватись з заступником військового комісару Михайлівського районного військового комісаріату  підполковником В.В. Шпаковим, який ознайомив присутніх  зі змінами в законодавстві, зосередив їх увагу на переваги та перспективи   проходження військової служби за контрактом в Збройних  Силах України: гарантоване грошове забезпечення та його підвищення в ході просування по службі, речове забезпечення, можливість отримання вищої освіти у вищих військових навчальних закладах України  за рахунок держави без відриву від служби,  соціальні гарантії, пільги тощо.

      Посадовець надав вичерпні відповіді на всі питання учасників заходу.

      Також перед присутніми з метою покращення правової освіченості мешканців району виступила заступник начальника Михайлівського бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мороз Тетяна Анатоліївна.

      Фахівці філії Табаєва Ю.С. та Мостова В.В. ознайомили присутніх з  Планом заходів в рамках Місячника профорієнтації молоді, який триває до 01 квітня 2020 року та запросила всіх бажаючих приймати активну участь в заходах,  спрямованих  на прискорення працевлаштування та відпрацювання  навичок пошуку роботи, алгоритму розвитку кар’єри. А також  всім небайдужим  молодим людям до вибору та планування професійної кар’єри  звертатись до фахівців Михайлівської районної філії з питань щодо особливостей ринку праці та планування професійної кар’єри.