1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

2. Про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік

3. Про встановлення єдиного податку на території Роздольської сільської ради

4. Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади (Таврійська)

5. Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади (Коханівська)

6. Про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області

7. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.01.2020 № 4 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області та її виконавчого комітету»

8. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.01.2020 № 8 «Про умови оплати праці працівників апарату Роздольської сільської ради, працівників апарату виконавчого комітету Роздольської сільської ради»

9. Про прийняття повноважень у сфері соціального захисту населення щодо реєстрації колективних договорів і угод та покладення їх на виконавчий комітет сільської ради

10. Про затвердження типової форми Контракту з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти Роздольської сільської ради

11. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна для розміщення АТС ПАТ «Укртелеком» (с. Любимівка)

12. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна для розміщення АТС ПАТ «Укртелеком» (с. Роздол)

13. Про надання щорічної основної відпустки в.о.старости Високівського старостинського округу Середі Т.І.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної  власності

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання в оренду (ф/г «Садове»)

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання в оренду (гр. Голімбйовська Н.О.)

18. Про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) та передачу у власність Рогіз В.І.

19. Про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) та передачу у власність Самусь Л.І.

20. Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства (гр. Віслогузова С.В.)

21. Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства (гр. Євтушенко В.П.)

22. Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства (гр. Пасюк О.В.) 

Результати голосування...