1. Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету об’єднаної територіальної громади Роздольської сільської ради за І півріччя 2020 року.

2. Про затвердження соціальної програми «Молодь Роздольської громади на 2021-2025 роки».

3. Про затвердження Програми «Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування» на 2020 рік.

4. Про затвердження Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі, партиципаторного бюджету) Роздольської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки.

5. Про внесення змін до місцевої цільової Програми соціального захисту окремих категорій населення Роздольської сільської ради на 2019-2020 роки.

6. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 19.12.2019 № 10 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади Роздольської сільської ради на 2020 рік» (зі змінами та доповненнями).

7. Про затвердження «Плану дій щодо просування гендерної рівності у Роздольській громаді Михайлівського району Запорізької області на 2021-2025 роки».

8. Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Роздольської сільської ради.

9. Про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна та затвердження Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Роздольської сільської ради.

10. Про внесення змін до рішення Роздольської сільської ради від 20.03.2019 №19.

11. Про перелік об’єктів комунальної власності Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.

12. Про затвердження розпорядження сільського голови та контракту.

13. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна для розміщення відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» в с. Любимівка.

14. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна для розміщення відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» в с. Високе.

15. Про виготовлення печатки та штампу Служби у справах дітей виконавчого комітету Роздольської сільської ради.

16. Про приймання-передачу бібліотечного фонду комунальному закладу «Роздольський ліцей» Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.

18. Про надання відпусток.

19. Про надання відпусток.

20. Про надання відпусток.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  надання її в оренду (Голімбйовська Н.О.).

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Івасюку В.М. та передачу її в оренду.

23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Габідовій Н.Ф.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дятлову М.О.

25. Про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) та передачу у власність Охрименко Г.Л.

26-32. Про  приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства (7 заяв).

Результати голосування...