Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

Шановні землекористувачі, які обробляють земельні ділянки (паї) самостійно та орендують земельні ділянки (паї) у жителів Роздольської громади!

 
1 липня 2020 року закінчується термін подачі декларацій про майновий стан та доходи фізичних осіб за 2019 рік. Найменший розмір орендної плати за користування зданими в оренду земельними частками (паями) по сільській раді складає 15 000 грн. Дохідна частина бюджету сільської ради складається із податків. У нас сільськогосподарський район, тому основним джерелом доходів є кошти, які надходять від користування землею. Це кошти, за рахунок яких утримаються школи, дитячі садочки, культурні заклади, ремонт доріг, освітлення вулиць та населених пунктів, співфінансування медичних програм (діабет, гемодіаліз), ремонт водогонів, придбання насосів, роботи по благоустрою території. Тому, прохання до всіх фізичних осіб - землекористувачів, які обробляють земельні ділянки (частки) самостійно або орендують їх у жителів громади, подати до 1 липня 2020 року декларацію про доходи. Землекористувачі, які вже подали декларацію з меншою сумою, до 1 липня можна внести зміни до поданої декларації.
Недоотримання коштів в бюджет сільської ради приводить до зменшення послуг та інших соціальних благ, якими повинні користуватися жителі громади, в тому числі і ті, що обробляють паї самостійно та громадяни, які здали паї в оренду.
Сподіваємося на ваше розуміння, відповідальність та співпрацю на користь нашої громади.

vyshyvanka