Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

 1. Про затвердження Бюджетного регламенту Роздольської об’єднаної територіальної громади Михайлівського району Запорізької області
 2. Про передачу комунальному закладу «Роздольський ліцей» Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області земельної ділянки в постійне користування
 3. Про передачу в оперативне управління майна комунальному закладу «Роздольський ліцей» Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області
 4. Про затвердження Положення про методичну роботу у системі освіти Роздольської об’єднаної територіальної громади
 5. Про виділення коштів на умовах співфінансування для придбання шкільного автобуса, обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами для Комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області
 6. Про святкування Дня Роздольської ОТГ Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області
 7. Про надання частини щорічної основної відпустки Роздольському сільському голові Копєйченко В.М.
 8. Про надання щорічної основної та додаткової відпустки в.о. старости Любимівського старостинського округу Сидєльнікову Д.А.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування будівлі Будинку культури
 10. Про передачу в оренду  земельної  ділянки (невитребуваної земельної частки (паю)) дляведення   товарного  сільськогосподарського виробництва гр. Ваніну Ю.С.

  11. Про передачу  в  оренду  земельної  ділянки (невитребуваної земельної частки (паю)) дляведення   товарного  сільськогосподарського виробництва гр. Гайванюку С.І.

 1. Про передачу в оренду  земельної  ділянки (невитребуваної земельної частки (паю)) дляведення   товарного  сільськогосподарського виробництва гр. Пойташу Б.Б.
 2. Про передачу в оренду  земельної  ділянки (невитребуваної земельної частки (паю)) для ведення   товарного  сільськогосподарського виробництва гр. Сухорукову В.І.
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність   земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Добичіній Є.Є.
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність   земельної   ділянки   для ведення особистого селянського господарства гр. Захарченко Ю.О.
 5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність   земельної   ділянки   для ведення особистого селянського господарства гр. Кіріченко М.О.
 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність   земельної   ділянки   для ведення особистого селянського господарства гр. Колесник О.Г.
 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність   земельної   ділянки   для ведення особистого селянського господарства гр. Лисяк Л.П.
 8. Про приведення державного акта   направо    приватної    власності на  землю у відповідність до чинного законодавства

  20. Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення фермерського господарства селянському фермерському господарству „Дунай”

Результати голосування 1, 2