Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

День відкритих дверей  в Михайлівській районній філії

      2 березня 2020 року в Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся  День відкритих дверей  в рамках Місячника кар’єри молоді, з метою прискорення працевлаштування молоді до 35 років.. Безробітні відвідали семінар «День кар’єри», на якому вони  вчилися визначати власне місце на ринку праці, пріоритетні сфери діяльності та посади для пошуку роботи, охарактеризували різні джерела пошуку роботи, визначаючи їх позитивні і негативні сторони, вчилися складати портфоліо, резюме, опановували техніку спілкування з роботодавцем та самопрезентації, а також обґрунтовували фактори, які необхідно враховувати при пошуку роботи. Впродовж  дня психолог філії за  допомогою спеціалізованих тестів та індивідуальної консультації визначив професійні схильності та здібності особи, коло інтересів, життєві цілі та орієнтири.  

      Місячник «Твоя успішна кар’єра» триває. Якщо ти молодий, бажаєш знайти омріяну роботу, стати конкурентоспроможним та побудувати успішну кар’єру – звертайся до фахівців Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості  за адресою смт. Михайлівка вул. Центральна, 33. Бажаємо успіхів в побудові кар’єри!

Мінімальні виплати для тих, хто втратив роботу, складатимуть 1800 гривень

Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття ухвалило рішення про підвищення з 1 березня 2020 року мінімального розміру допомоги по безробіттю. Про це повідомляє прес-служба фонду.

Для осіб, виплати яким призначаються з урахуванням заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено з 1630 грн до 1 800 грн. Для осіб, виплати яким призначаються без урахування заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено з 610 грн до 650 грн.

Крім того, правління Фонду на випадок безробіття схвалило проект бюджету Фонду на 2020 рік з доходами 15,8 млрд грн. та видатками 15,6 млрд. грн.. на реалізацію активних програм сприяння зайнятості передбачено спрямувати 1,2 млрд грн., торік ці витрати становили 734 млн. грн.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47 та у фахівців Михайлівської районної філії Запорізького ОЦЗ за номером  (06132) 2-17-45

В Запорізькій області стартував місячник кар’єри молоді  «Твоя успішна кар’єра»

Побудова кар’єри в сучасному світі стає обов’язковою умовою самореалізації в професійній діяльності.  Сьогодні важливо бути не просто гарним фахівцем, важливо бути кращим. Отже, кар’єра є стимулом у професійному становленні працівника та розвитку його особистісного потенціалу. Служба зайнятості системно підходить до визначення алгоритму побудови кар’єри і як ніхто другий, основним вектором в попередженні безробіття та забезпеченні роботою вбачає в  проведенні активної профорієнтаційної роботи серед молоді, як основної ресурсної групи розвитку економіки.

І тому  Запорізька обласна служба зайнятості проводить  Місячник кар’єри молоді «Твоя успішна кар’єра» з 02 березня по 01 квітня 2020 року.

Мета місячника - активізувати трудову активність молоді, підвищити її конкурентоспроможність на ринку праці та мотивувати на професійний розвиток і успіх у своїй країні.

Директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік розповідає:  «Вкрай важливо любити те, що робиш - в цьому випадку вдасться отримувати нові знання, розвиватися та будувати успішну кар'єру. Але, ще одним із головних чинників вдалого вибору професії є її затребуваність. Кар’єрні радники, що працюють в службі зайнятості завжди радо допоможуть усім, хто бажає знайти омріяну роботу, стати конкурентоспроможним та побудувати успішну кар’єру допоможуть це зробити».

Протягом Місячника фахівці служби зайнятості спільно з представниками роботодавців, успішними підприємцями,  молодими  перспективними робітниками, майстрами виробництва  будуть знайомити  молодь з потребами регіонального  ринку праці та основами  побудови  кар’єри. Підсумком акції  «Побудуй успішну кар’єру» 01 квітня буде робота «гарячої лінії», де всі бажаючі зможуть  задати питання щодо особливостей ринку праці та планування професійної кар’єри.

Додаткову інформацію можна отримати

у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47у відділі  організації профорієнтації за номером (061)239-87-17 та у фахівців Михайлівської районної філії Запорізького ОЦЗ за номером  (06132) 2-17-45