Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район


      Травневі дні для всіх нас традиційно пов’язані з пам’яттю про події Другої світової війни 1939 – 1945 років, які для кожного українця є дуже особистими, адже в нашій країні немає жодної родини, яку б оминула ця страшна війна...

  
      8 травня разом з усією європейською спільнотою ми відзначаємо День пам’яті та примирення. У цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, чиї імена назавжди вписані в історію Другої світової, в історію десятків локальних війн та миротворчих операцій на території різних держав світу, в історію сучасної війни за незалежність та територіальну цілісність України.
         9 травня ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. Перемоги, яка кров’ю, сльозами та всенародною пам’яттю викарбувана в серцях українців.
      В умовах карантину Роздольська сільська рада, заклади освіти і культури проводять традиційні урочисті заходи з відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги за допомогою новітніх технологій. Ми вітаємо наших шановних ветеранів, людей старшого покоління, всіх мешканців Роздольської громади творчістю висловлюємо повагу і любов.
      Запрошуємо всіх до перегляду заходів. Звертаємося до молоді – допоможіть своїм дідусям, бабусям, прадідусям і прабабусям, родичам похилого віку стати глядачами цих заходів!