Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

Проект Рішення «Про встановлення єдиного податку на території Роздольської сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про встановлення єдиного податку на території Роздольської сільської ради»

Експертний висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку Роздольської сільської ради щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта рішення сесії «Про встановлення єдиного податку на території Роздольської сільської ради»

Проект Рішення «Про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Роздольської сільської ради»

Експертний висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку Роздольської сільської ради щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта рішення сесії «Про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Роздольської сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Роздольської сільської ради»

Додаток 1 «Ставки податку на нерухоме майно»

Додаток 2 «Перелік пільг»

Проект Рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Роздольської сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Роздольської сільської ради»

Експертний висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку Роздольської сільської ради щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта рішення сесії «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Роздольської сільської ради»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення Роздольської сільської ради «Про виявлення  та взяття на облік безхазяйного майна та  затвердження Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Роздольської сільської ради» розроблено постійною комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Основною метою прийняття регуляторного акту є взяття на облік, збереження та передача в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини. Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на інформаційному стенді сільської ради та офіційному веб-сайті Роздольської сільської ради. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за адресою: 72012, вул. 40 років Перемоги, 49, с. Роздол, Михайлівський район, Запорізька область т.2-80-23, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальніше…

vyshyvanka

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Виконавчий комітет Роздольської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Регламенту роботи відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Роздольської сільської ради» з метою  одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб.

Зміст проекту: проектом регуляторного акта передбачено приведення нормативно-правових актів у відповідність  до вимог чинного законодавства та інформування населення щодо порядку надання адміністративних послуг, підвищення якості їх надання, створення сприятливих умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб на одержання таких послуг на території Роздольської сільської ради

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Виконавчий комітет Роздольської сільської ради, с. Роздол, індекс 72012, Запорізька область, вул. 40 років Перемоги, буд. 49, тел: 2-80-23, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її....

Детальніше…

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Роздольської сільської ради Запорізької області «Про затвердження Регламенту роботи відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Роздольської сільської ради»

vyshyvanka