Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

1. Про надання щорічної основної відпустки секретарю сільської ради Білецькій Т.Б.

2. Про внесення змін і доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Роздольської об’єднаної територіальної громади Михайлівського району Запорізької області на 2020-2021 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 23.01.2020р. №1.

3. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 23.06.2021р. №2 «Про Програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської селищної ради Запорізької області на 2021рік».

4. Про затвердження звіту сільської ради щодо виконання бюджету Роздольської сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва на умовах оренди.

6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності для ведення фермерського господарства.

7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

8. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність.

10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Любимівського старостинського округу.

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Роздольської сільської ради, за межами села Роздол.

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Роздольської сільської ради в межах та за межами села Шевченка.

13. Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу у власність земельних ділянок для ведення фермерського господарства.

14. Про встановлення земельного сервітуту ПРАТ "ВФ УКРАЇНА" земельної ділянки для проїзду на транспортному засобі по наявному шляху.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.

16. Про приведення державного акту на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства.

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гайванюку В.О.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва гр. Козакову О.В.

19. Про передачу в оренду земельних ділянок (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва гр. Лоху В.Я.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд.

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Високівського старостинського округу.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Коханівського старостинського округу.

23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Таврійського старостинського округу.

24. Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства.

25. Про  замовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.

26. Про розірвання договорів оренди невитребуваних земельних часток (паїв).

27. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради.

Результати голосування...

1. Про звіт постійних депутатських комісій сільської ради за I півріччя 2021 року.

2. Звіт про роботу виконавчого комітету сільської ради за I півріччя 2021 року.

3. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2020 року №8 «Про бюджет Роздольської сільської територіальної громади на 2021 рік (08542000000) (зі змінами та доповненнями)».

4. Про схвалення прогнозу бюджету Роздольської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

5. Про внесення змін і доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Роздольської об’єднаної територіальної громади Михайлівського району Запорізької області на 2020-2021 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 23.01.2020р. №1.

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва на умовах оренди.

7. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Роздольської сільської ради.

9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Роздольської сільської ради.

10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Роздольської сільської ради.

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Роздольської сільської ради.

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Роздольської сільської ради.

13. Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства.

14. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області № 12 від 08.07.2021 року.

15. Про продовження терміну дії рішення сесії від 01 листопада 2017 року № 3 щодо надання дозволу гр. Прохоровій Н.П. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та внесення змін до цього рішення.

16. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою за добровільною відмовою КЗ "Таврійський НВК "ЗОШ I-III ст.- ДНЗ".

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачі земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарств.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та укладання трьохсторонньої угоди про зміну сторони орендаря з ТОВ «Лайфселл» на ТОВ «УКРТАУЕР» у договорі оренди землі від 13 грудня 2006 року, площею 0,0620 га. (кадастровий номер 2323383300:14:004:0002), яка розташована за адресою: с. Лиманівка Михайлівського району Запорізької області для експлуатації споруди електрозв’язку - вежі ТОВ «УКРТАУЕР».

19. Про передачу в оренду земельної ділянки ПАТ «Укрнафта» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.

Результати голосування...

1. Про затвердження звіту сільської ради щодо виконання бюджету Роздольської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року

2. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2020 року №8 «Про бюджет Роздольської сільської територіальної громади на 2021 рік (08542000000) (зі змінами та доповненнями)»

3. Про затвердження переліку проектів переможців, які пропонуються до фінансування у рамках громадського бюджету(бюджету участі, партиципаторного бюджету) Роздольської сільської територіальної громади на 2022 рік

4. Про внесення змін до рішення Роздольської сільської ради від 30.09.2020 №5 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунального майна Роздольської сільської ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону»

5. Про впровадження у комунальних закладах Роздольськоїсільської ради Михайлівського району Запорізької області закупівлі послуг зпостачання теплової енергії

6. Про внесення змін до Програми протипожежного захисту закладів освіти та культури Роздольської сільської ради на 2020-2024 роки

7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Любимівського старостинського округу

8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Високівського старостинського округу

9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Роздольської сільської ради

10. Про продовження терміну дії рішення сесії від 20 березня 2019 року № 24 щодо надання дозволу гр. Гайванюку С.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

11. Про продовження терміну дії рішення сесії від 20 березня 2019 року № 25 щодо надання дозволу гр. Литвиновій Л.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва на умовах оренди

13. Про вакцинацію працівників закладів освіти

Результати голосування...

1. Про покладання та виконання обов’язків сільського голови та голови виконавчого комітету Роздольської сільської ради

2. Про місцеву цільову Програму удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю, що проживають на території Роздольської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки

3. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2020 року №8 «Про бюджет Роздольської сільської територіальної громади на 2021 рік (08542000000) (зі змінами та доповненнями)»

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва на умовах оренди

5. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність в межах населених пунктів

6. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність за межами населених пунктів

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність

8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів

9. Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства

10. Про продовження терміну дії рішення сесії від 14 серпня 2019 року № 18 щодо надання дозволу гр. Гладуновій В.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та внесення змін до цього рішення

11. Про продовження терміну дії рішення сесії від 10 вересня 2019 року № 16 щодо надання дозволу гр. Кіріченко М.О. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

12. Про передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки членам фермерського господарства «Колос-2» для ведення фермерського господарства

13. Про передачу у спільну сумісну власність земельних ділянок членам фермерського господарства «Завітне» для ведення фермерського господарства

14. Про передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки членам фермерського господарства «Іскра» для ведення фермерського господарства

15. Про відмову щодо виділення додаткових коштів на проведення проміжних виборів депутатів Роздольської сільської ради

Результати голосування...