Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

Шановні земляки!

Закінчується 2021 рік – перший рік новоствореної Роздольської територіальної громади. Ми єдині в області, хто у минулому році добровільно об’єднався на теренах двох колишніх районів. Ця особливість, як і передбачалось, створює неймовірні, найбільші труднощі у роботі. Однак, це наш вибір і ми ні на кого не нарікаємо.

Зроблено перший, найважчий крок свого становлення. Не тільки збережено, а й розширено мережу об’єктів соціальної інфраструктури: працюють 6 шкіл, 4 дитсадка, 6 закладів культури, 4 АСЛ, 3 ФАПи. Такого навантаження соціальної сфери на бюджет, беручи до уваги чисельність населення, немає у жодній громаді області! Ми відсіяли зерно від полови, за рік провели розумну оптимізацію і у грудні прийняли збалансований бюджет на 2022 рік (у 2021 році на січень місяць дефіцит становив 6 мільйонів гривень).

Наші освітяни, медики, працівники культури, органів місцевого самоврядування мають чудові результати в роботі. Кращими із них ми по праву пишаємося:

- Варяниця Олена Вікторівна, вчителька української мови та літератури Комунального закладу «Новогорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», стала переможцем обласного етапу конкурсу «Вчитель року» зі свого фаху, а також зайняла 7 місце в Україні;

- Мартиненко Лариса Федорівна, завідуюча комунальним закладом Любимівський ДНЗ "Ромашка", - приклад керівника, який вміло вирішує фінансово-господарські питання, співпрацює з місцевими підприємцями;

- Безпечний Григорій Григорович завідує Коханівським сільським будинком культури. Очолюваний ним народний колектив «Канада» ставав неодноразовим переможцем, лауреатом обласних творчих конкурсів;

- Ломага Оксана Анатоліївна, завідуюча амбулаторією загальної практики – сімейної медицини с. Новогорівка, має 1789 договорів з населенням, що говорить про її високу професійність, авторитет серед людей;

- Чиж Сергій Дмитрович, завідувач виробництвом фермерського господарства «Таврія-Скіф», депутат, який без поспіху, відповідально вирішує виробничі питання, виконує громадські доручення;

- Білецька Тетяна Борисівна – секретар ради,

- Кучерява Тетяна Олександрівна – заступник голови,

- Згоннік Оксана Василівна – начальник фінансового відділу сільської ради, високопрофесійно, ефективно виконують свої посадові обов’язки.

Найбільшими, стабільними платниками податків до сільського бюджету – основи розвитку громади, - є Ф/Г «Таврія-Скіф», ТОВ «ПівденьАгроІнвест», СВК «Любимівський», СФГ «Рубін», СФГ «Утро».

Ми стаємо спроможнішими, привабливішими для потенційних інвесторів і сусідів.

Послідовна, справедлива, принципова позиція керівництва сільської ради у земельних питаннях дала свої позитивні результати – масово жителі громади в кінці року почали отримувати у приватну власність землю для ведення особистого селянського господарства.

Приємно, що лідери територій, які доклали максимум зусиль для створення Роздольської громади, активно, результативно працювали у 2021 році на благо своїх односельців:

- Каліман Олег Анатолійович,

- Доля Петро Петрович,

- Катречко Сергій Дмитрович,

- Бесараб Володимир Васильович,

- Патапов Віктор Миколайович,

- Лох Володимир Ярославович,

- Солом’яний Олександр Миколайович,

- Васильченко Сергій Володимирович.

Викликів долі, труднощів, проблем було і є багато. Але ми їх гідно зустрічаємо і вирішуємо без паніки, зважено, професійно.

Нам ще багато необхідно зробити!

Переконаний, що 2022 рік буде успішним. Спільними зусиллями ми подолаємо всі випробування!

Зичу всім міцного здоров’я, мирного неба, любові, оптимізму, добробуту, надійних друзів, успіхів у роботі та щастя в особистому житті!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Роздольський сільський голова Сергій Передерій

vyshyvanka