Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

 1. Про утворення виконавчого комітету сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.
 2. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 19.12.2019 № 10 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади Роздольської сільської ради на 2020 рік» (зі змінами та доповненнями).
 3. Про затвердження місцевої цільової Програми благоустрою території Роздольської сільської ради на 2021-2025 роки.
 4. Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень про стягнення коштів місцевого бюджету на 2021-2028 роки.
 5. Про затвердження місцевої цільової Програми «Безпечна громада» на 2021 рік.
 6. Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Роздольської сільської ради на 2021 рік.
 7. Про затвердження Програми надання компенсаційних виплат автомобільному перевізнику за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок коштів сільського бюджету на 2021 рік.
 8. Про бюджет Роздольської сільської територіальної громади на 2021 рік.
 9. Про внесення змін до рішення Роздольської сільської ради від 23.11.2020 року №3 «Про створення фінансового відділу Роздольської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації».
 10. Про затвердження порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в Роздольській сільській раді.
 11. Про прийняття в комунальну власність, входження до складу засновників, зміну найменування комунальних закладів загальної середньої освіти, затвердження статутів в новій редакції, підтвердження повноважень.
 12. Про прийняття в комунальну власність Роздольської сільської ради окремого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Молочанська Токмацького району.
 13. Про прийняття в комунальну власність, входження до складу засновників, зміну найменування дошкільного навчального закладу «Вербиченька», затвердження статуту в новій редакції, підтвердження повноважень.
 14. Про прийняття в комунальну власність, входження до складу засновників, затвердження Статутів комунальних підприємств в новій редакції та підтвердження повноважень.
 15. Про затвердження в новій редакції Статутів закладів дошкільної освіти.
 16. Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Роздольської сільської ради Василівського району Запорізької області та затвердження Положення.
 17. Про клопотання перед Пологівською районною радою Запорізької області.
 18. Земельні питання.

Результати голосування…