Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

На зустрічі також були присутні голова Василівської райдержадміністрації Андрій Іванович Холоша, голова Василівської районної ради Олена Василівна Здор, депутати Запорізької обласної ради Олег Анатолійович Каліман, Наталія Григорівна Кругляк.

На початку наради Юлія Григорівна закликала присутніх долучитись до бесіди та обговорення проблемних питань, які необхідно вирішити на території Роздольської громади.

Андрій Іванович Холоша проінформував щодо адміністративної реформи, яка відбулась – укрупнення районів, приєднання колишнього Михайлівського району до Василівського. Далі безпосередньо перейшли до обговорення проблемних питань. За словами голови райдержадміністрації, найголовнішими проблемами, як і скрізь, так і у Роздольській ТГ є питання води та водозабезпечення, обробка твердих побутових відходів та дороги.

Андрій Холоша розповів про проект «Велика вода», реалізація якого надасть можливість забезпечити питною водою жителів громади та району в цілому. Юлія Григорівна пообіцяла, що сприятиме у вирішенні цього питання.

Далі перейшли до обговорення питання обробки твердих побутових відходів. Андрій Іванович наголосив на тому, що необхідно співпрацювати з іншими громадами і будувати сміттєпереробні заводи. Одна громада, тим паче сільська, не зможе самостійно утримувати завод, а у співфінансуванні з іншими це цілком можливо. Тим паче, що зараз на рахунки вже поступили кошти для придбання сміттєвозів, наступний крок – організація вивозу сміття.

Питання доріг за словами Юлії Григорівни та Андрія Івановича наразі під контролем. Роздольський сільський голова Сергій Васильович Передерій наголосив на тому, що сьогодні вкрай необхідно закрити всі питання із «дорогою життя» (Кохане-Роздол). Її треба зареєструвати, оформити документально, передати на баланс та організувати повноцінне обслуговування. Олег Анатолійович Каліман вніс роз’яснення щодо того яким чином вона створювалась. Юлія Яцик пообіцяла, що допоможе у вирішенні цієї проблеми.

Під час свого виступу Сергій Васильович Передерій підняв не менш важливі питання – землі, роботи пошти та постачання пенсій пенсіонерам, обговорили і питання будівництва амбулаторії сімейної медицини. Надав нардепу перелік проектів, які потребують своєї реалізації. Юлія Яцик зазначила, що обов’язково перегляне та проаналізує їх. Також народний депутат надала рекомендації та поради щодо подальшої роботи.

Сергій Передерій висловив щирі слова вдячності Юлії Григорівні та її команді за те, що завітали до Роздолу та провели цікаву, плідну та, найголовніше, корисну зустріч.

vyshyvanka