Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

На базі КЗ «Роздольський ліцей» розпочалися конкурси на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів освіти.

Конкурсний відбір складається з наступних етапів:

• перевірка на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, що відбувається шляхом письмового тестування;
  • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
  • публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Для кандидатів на посаду директора Новогорівського закладу освіти перші два етапи, пройшли 15.06.2021 року.

Переглянути відеоматеріали...

vyshyvanka