Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

Головне управління ДПС у Запорізькій області повідомляє про зміни податкового законодавства, що стосуються місцевого самоврядування, які будуть запроваджені у 2022 році згідно схваленому парламентом 30.11.2021 року Закону України №1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (далі - Закон №1914) та офіційно оприлюдненому 21.12.2021 року в газеті «Голос України» №244. Переважна більшість змін почали діяти вже з 1 січня 2022 року.

Звертаємо Вашу увагу, що законом запроваджено мінімальне податкове зобов’язання для платників податків, у тому числі для фізичних осіб та фізичних осіб - підприємців, також зазнали змін норми Податкового кодексу України з питань оподаткування податку на доходи з фізичних осіб, одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, спрощеної системи оподаткування, податку на майно в частині плати за землю.

Вище вказаний Закон спрямований на зміцнення ресурсної бази бюджетів та запобігання бюджетним втратам через ухилення від оподаткування.

Додаток 1: Плата за землю

Додаток 2: Спрощена система оподаткування, обліку та звітності для фізичних осіб - підприємців

Додаток 3: Податок на доходи фізичних осіб

Додаток4: Особливості визначення загального мінімального податкового зобов’язання

vyshyvanka