Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

1. Про затвердження місцевої цільової Програми соціального захисту окремих категорій населення Роздольської сільської ради на 2021-2022 роки.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2020 року №8 «Про бюджет Роздольської сільської територіальної громади на 2021 рік (08542000000) (зі змінами та доповненнями)».

3. Про затвердження звіту сільської ради щодо виконання бюджету Роздольської сільської територіальної громади за І квартал 2021 року.

4. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Роздольської територіальної громади.

5. Про підготовку переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону.

6-25. Земельні питання.

26. Про звернення депутатів Роздольської сільської ради до Президента України щодо повернення органам місцевого самоврядування права здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю.

27. Про утворення віддалених робочих місць адміністраторів та затвердження Графіку роботи центру надання адміністративних послуг віддалених робочих місць.

28. Про здійснення старостами окремих функцій адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Роздольської сільської ради.

29. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» у Роздольській ТГ на віддалених робочих місцях.

Результати голосування...