Роздольська сільська об'єднана територіальна громада

Запорізька область, Михайлівський район

1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва Веселовському В.Є.

2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної  ділянки в оренду для городництва Чорному О.Ф.

3. Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки.

4. Про затвердження складу комісії щодо проведення конкурсу на вакантну посаду директора комунального закладу «Новогорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області».

5. Про затвердження складу комісії щодо проведення конкурсу на вакантну посаду директора комунального закладу «Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» імені Героя Радянського Союзу І.В. Ткаченка» Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.

6. Про затвердження складу комісії щодо проведення конкурсу на вакантну посаду директора комунального закладу «Високівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.

7. Про забезпечення підвозу учнів шкіл до пунктів проведення ЗНО.

8. Про визначення дати прийому документів на навчання у закладах загальної середньої освіти Роздольської сільської ради.

9. Про проведення позапланових перевірок в закладах загальної середньої освіти Роздольської сільської ради.

10. Про дострокове розірвання контракту з директором Любимівського КП ЖКГ.

11. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства гр. Киричок А.В.

12. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Орлову Д.Л.

13. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Павленко Є.В.

14. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства гр. Повстяному Є.О.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Салтикову М.В.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Студеникіну А.Є.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину  Козаченку Володимиру Михайловичу для ведення фермерського господарства

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці  Козаченко Наталі Петрівні для ведення фермерського господарства

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Козаченку Олексію Володимировичу для ведення фермерського господарства

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність   земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства гр. Заблодському Г.С.

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Іващенко Є.О.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства гр. Нестеренко Д.В.

Результати голосування...